Курси

Курси шугарінгу Луцьк

Цукрова-депіляція-шугарінг-та-депіляція-карамеллю

Наші курси шугарінгу в Луцьку підійдуть як для новачків, так і для тих, хто вже має певний досвід у цій сфері і хотів би отримати сертифіковані знання та пройти практику.

Програма навчання шугарінгу Луцьк розроблена досвідченим технологом та майстром депіляції. Ви ознайомитеся з основними поняттями, принципами та перевагами процедури шугарінгу, видами цукрової пасти та основними нюансами її вибору. Під час занять на курсах шугарінгу ви опануєте всі найпопулярніші техніки виконання солодкої процедури, дізнаєтеся про правильну послідовність роботи майстра та особливості роботи на всіх ділянках тіла.

Курси шугарінгу в Луцьку передбачають також і практичні відпрацювання отриманих знань. Під контролем майстра ви виконаєте депіляцію всіх зон: ніг, рук, обличчя, пахвових впадин та бікіні.

Ми зробимо все, аби після закінчення курсу ви почували себе впевнено в обраній сфері. Починайте навчання сьогодні та ставайте професіоналами вже завтра разом з нашими курсами шугарінгу в Луцьку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ОБИРАЮ СОБІ КУРСИ.


МасажМанікюрВізажКосметологіяПерукарська справаКрій та шиттяНарощування війДизайн поліграфіїФлористикаЛандшафтний дизайн

×
ОБИРАЮ СОБІ КУРСИ

    ×