Курси флористики в Луцьку

Курси флористики в Луцьку  безперечно зацікавлять любителів творити яскраві композиції з квітів, а тим більше тих, хто давно бажає стати флористом й здобувати практичний досвід вже під час навчання!

«Мій курс» пропонує дієві, цікаві та доступні курси флористики для кожного. З нами ти швидко опануєш мистецтво створення дизайнерських композицій, оскільки пройдеш шлях від найпростіших до найскладніших квіткових «комбінацій». Окрім того, ти будеш у курсі модних тенденцій та найпопулярніших напрямків у світі флористики.

Курси флористики у Луцьку допоможуть розкрити твої творчі здібності та здобути нову перспективну спеціальність! Наші викладачі обов’язково поділяться з тобою найціннішим – знаннями і власним багаторічним досвідом роботи у вибраній сфері. Завдяки навчальним курсам флористики Луцьк ти засвоїш найкориснішу інформацію щодо основ дизайну, технологій виготовлення букетів, різноманітних композицій, кошиків із живих квітів та іншого рослинного матеріалу.

Закінчивши курси флористики в Луцьку ти зумієш впевнено складати квіткові шедеври, які хочеться дарувати і отримувати. Робота флориста вимагає як сформованих технічних навичок, так і творчого підходу.  Кваліфікованому фахівцю така справа завжди приноситиме прибуток та задоволення. Приходь до нас на курси флористики Луцьк й ми зробимо все для досягнення найкращих результатів!

Навчальна програма курсу «Флористика» 

Теоретична частина (9 год). 

Тема 1. Вступ до спеціальності. Вибір і класифікація рослинного матеріалу в курсі флористики. Правила зрізання і зберігання рослин. 

Тема 2. Способи кріплення рослин в квіткових композиціях. 

Тема 3. Стилі флористики. Елементи виразності композиції з квітів. 

Тема 4. Основи колористики. 

Тема 5. Квітковий етикет в курсі флористики. Святкова і сезонна флористика. 

Практична частина (15 год). 

Тема 1. Догляд за зрізаними квітами. Підготовка квітів і зелені до аранжування. 

Тема 2. Створення композицій. 

Тема 3. Букети в курсі флористики. Техніки складання букетів. 

Тема 4. Створення ручки для весільного букета. 

Тема 5. Виготовлення бутоньєрок. 

Тема 6. Весільний букет. 

Тема 7. Екзамен теорія і практична частина.

2 Коментарів “Курси флористики в Луцьку

  1. Дякую за курси флористики. Дізналась багато цікавого. Приходьте і відкривайте нову сторінку свого життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *