Курси

Курси перукаря в Луцьку

Курси перукаря в Луцьку – це можливість розкрити прихований потенціал і випробувати свої сили в реальних умовах праці. Обрана спеціальність буде актуальною завжди, адже турбота про зовнішність є природною і необхідною для людини.
Сучасний перукар повинен мати глибокі теоретичні знання, володіти всіма можливими прийомами й методами практичної роботи для виконання стрижок, завивання та вкладання волосся, його фарбування, моделювання зачісок, а також знатися на гігієні та охороні праці, різноманітних засобах по догляду за волоссям.
Курси перукаря в Луцьку розраховані як для початківців, так і для тих, хто вже має досвід в даній сфері. Під час навчання у нас ти ознайомишся з усіма деталями професії майстра перукарської справи.
Пропонуємо практичне навчання за такими напрямками: перукар-універсал, майстер чоловічих стрижок, колористика. Окрім того, своїм учням ми допомагаємо з працевлаштуванням в Україні та за її межами!
Наші курси перукаря в Луцьку – це гарантія отримання професійних навичок у короткі терміни і за доступною ціною, навчаючись у практикуючих спеціалістів перукарської справи.

Навчальна програма курсу «Перукар-універсал»

Блок 1.
Введення в курс «Перукар-універсал».
Організація роботи перукаря.
Дезинфікуючі розчини та їх використання.
Зовнішній вигляд та робоче місце перукаря.
Інструменти, пристусування та електрообладнання перукарів.
Техніка безпеки в роботі.
Блок 2.
Будова шкіри та волосся.
Складові процеси обслуговування.
Миття та масаж шкіри голови.
Професійне вкладання волосся феном та підбір косметичних засобів.
Блок 3.
Технологічний процес стрижки.
Базова стрижка.
Технологія виконання жіночих стрижок.
Технологія виконання чоловічих стрижок.
Технологія та особливості виконання дитячих стрижок.
Блок 4.
Вступ до колористики.
Ознайомлення з картою фарб.
Розрахунок та приготування барвників для фарбування волосся.
Блок 5.
Реконструкція та SPA догляд за волоссям.
Процедура скрабування шкіри голови.
Ознайомлення та технологія нанесення новітніх доглядових препаратів для волосся.
Блок 6.
Основи моделювання та конструювання зачісок.
Особливості накрутки волосся.
Технологія начісування.
Актуальні аксесуари та доповнення.
Блок 7.
Психологія спілкування з клієнтом.
Розрахунок собівартості процедур.
Екзаменаційна робота.

(7) коментарів

 1. Діана каже:

  Сьогодні закінчила курси перукаря.
  Навчалась в чудового майстра,хорошої людини Люби. Вона ділиттся своїми знаннями, відкрита і приємна .Дуже доступно,зрозуміло пояснює,я дійсно отримала багаж знань.
  Дуже задоволена, комфорто підбирали час вивчення, і результати вже є.
  Атмосфера классс, буду сумувати, бо час пройшов дужее швидко.
  Бажаю вам успіхів,процвітання.

 2. Аліна каже:

  Доброго дня ……хочу поділитися враженнями про проходження курсу перукарської справи….Був страх,що не зможу навчитися стригти.Але після навчання у Люби вмію стригти …Я отримала море задоволень ….Дякую майстру Любі за її терпіння ,розуміння і майстерність яку вона хоче передати кожній з учениць…

 3. Аня каже:

  Недавно пройшла перукарські курси тут. Був страх, що не зможу навчитися стригти. Але після навчання у Люби вмію стрижки робити, завівку, фарбувати волосся і навіть бровки! Дуже хороші і якісні курси.

 4. Софія каже:

  Повністю погоджуюсь з попереднім коментарем! Теж проходила курси перукаря й після того знайшла роботу) Дуже дякую всім!

 5. Галя каже:

  Доброго дня…….Хочу поділитися враженнями про проходження курсу перукарської справи….Я отримала море задоволення і також мене навчили перукарської справи і не тільки….Досвідчені, людяні спеціалісти діляться своїм безцінним вміннями спілкуватися з клієнтами і до кожного знаходити підхід… Дякую майстру Лєні за її терпіння, розуміння і майстерність яку вона хоче передати кожній з учениць))))))

 6. Вікторія каже:

  Змалку мріяла робити людей красивими, і ось наважилась піти на курси перукарської справи. За короткий проміжок часу здобула необхідні знання для того, щоб працювати за даним фахом. Тому, раджу усім, хто хоче якісно навчитись основам перукарської справи, пройти відповідні курси у Луцьку!

 7. Мар'яна каже:

  Дівчатка, хочу поділитись своїми враженнями від проходження курсу перукарської справи. Команда професіоналів злагоджено працюють. Це стає очевидним вже після першого заняття. Дуже подобається відношення майстів. Їхнє особисте зацікавлення. Бажання поділитися своім досвідом. Приємно навчатися в такій атмосфері!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ОБИРАЮ СОБІ КУРСИ.


МасажМанікюрВізажКосметологіяПерукарська справаКрій та шиттяНарощування війДизайн поліграфіїФлористикаЛандшафтний дизайн

×
ОБИРАЮ СОБІ КУРСИ

  ×