Курси

Курси митного брокера

Інститут митних брокерів існує вже понад сто років. Початок цій професії було покладено наприкінці ХІХ століття. Сьогодні ж МИТНИЙ БРОКЕР – одна з найбільш затребуваних, престижних і високооплачуваних професій.

Митний брокер є безпосереднім учасником зовнішньоекономічної діяльності. Це посередник, який представляє інтереси замовника на митниці, здійснюючи митні операції від його імені. Причому це можуть бути роботи, пов’язані як з експортом, так і з імпортом. В обов’язки брокера входить «митне оформлення», тобто декларування товарів і транспорту, надання митниці необхідних документів, пред’явлення декларованих товарів, а також оплата всіляких мит і платежів. Водночас цей фахівець відповідає за доставку й транспортування товарів через кордон. Кваліфікований брокер має добре орієнтуватися у будь-яких галузях, які хоч якимось чином пов’язані із сертифікацією та ліцензуванням товарів при перевезенні їх через державний кордон, з особливостями розрахунку і прийому в тих країнах, на території яких він працює. 
По-справжньому успішний брокер повинен володіти певними якостями. Поза сумнівом, у людини, що займається митною справою, має бути відмінна пам’ять, здатність будувати міжособистісні стосунки, налагоджувати корисні контакти. Для роботи з митним оформленням товарів і послуг найкраще підходять люди, здатні мислити системно, люди, які можуть легко концентрувати свою увагу, а також негайно реагувати на будь-які зміни. 
Навчальні курси «Мій курс» допоможуть тобі не загубитися у складній термінології, мінливому законодавстві. Під час курсів митного брокера ми навчимо, як грамотно побудувати свою справу, виробити в собі потрібні риси характеру. На практичних заняттях викладачі доступно роз’яснять усі нюанси. Також наочно буде застосовуватися програмне забезпечення, необхідне для майбутньої ефективної роботи. Довір нам своє навчання – і ми гарантуємо максимум віддачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ОБИРАЮ СОБІ КУРСИ.


МасажМанікюрВізажКосметологіяПерукарська справаКрій та шиттяНарощування війДизайн поліграфіїФлористикаЛандшафтний дизайн

×
ОБИРАЮ СОБІ КУРСИ

    ×