Курси

Курси масажу в Луцьку

курси масажу

Курси масажу в Луцькуце чудова можливість навчитись мистецтва масажу всього за один місяць! За цей короткий термін Ви опануєте ПРАКТИЧНІ навички оздоровчо-профілактичного та лікувального масажу. Наші курси масажу в Луцьку підійдуть навіть людям, які не мають медичної освіти!
Основу навчання на курсах масажу складає не тільки запам’ятовування правильних рухів, а й розуміння того, на що саме спрямований той чи інший вплив. Програма курсу включає в себе масаж спини, верхніх та нижніх кінцівок, обличчя та шиї, а також загальний масаж.

Не зважайте на тих, хто каже, що масажист має бути кремезним та сильним – це міф! Навіть тендітна дівчина, пройшовши наші курси масажу, може стати висококваліфікованим спеціалістом, що однаково добре володіє і теоретичними, і практичними знаннями. Пройшовши курси масажу в Луцьку, Ви навчитеся вдало поєднувати теорію, яка є дуже важливою, з не менш потрібною практикою.
Завдяки здобутим на курсах знанням та практичним навичкам, ви зможете оздоровити найрідніших людей, подарувати їм гарне самопочуття та довголіття!
Тож очевидно, що практичні курси масажу в Луцьку є дуже корисними. Опануй мистецтво масажу з «Мій курс», адже воно того варте!

(14) коментарів

 1. Світлана каже:

  Вчора отримала сертифікат. Дякую за здобуті знання та навички!!! Все дуже сподобалось. Буду рекомендувати ці курси масажу знайомим та друзям.

 2. Олена каже:

  Вчора закінчила курси масажу.Кожне заняття було по-своєму особливим та цікавим.Віктор Андрійович-майстер своєї справи.Всім рекомендую.

 3. Саша каже:

  Клас! Нічого зайвого, все по поличках розклали, показали і дали відпрацювати на моделі. Дійсно хороший викладач, толковий. Група була в мене не велика, того не жалкую що не пішов на індивідуальне. Хто хоче іти вчитися, рекомендую.

 4. Валерій каже:

  Курси дуже класні,цікаві і розвиваючі. Вчитель майстер свого діла і цікава людина. За місяць отримав багато корисних навичок та теоретичних знань.

 5. Мар‘яна каже:

  Хочу щиро подякувати за надання можливісті створення своєї власної справи, адже здобуті знання на курсах масажу відкривають великі перспективи для кожного студента. Раджу спробувати себе в опануванні масажу, адже доступна ціна курсів та кваліфікований викладач допоможуть вам полюбити цю справу)

 6. Інна каже:

  Закінчила недавно курси класичного масажу і додатково брала спец курс по антицелюлітному, швецькому, спортивному, баночному та вакуумно-роликовому масажу, дуже задоволена навчанням. Віктор Андрійович дуже хороший викладач і мастер своєї справи! Доступно, зрозуміло, чітко і злагоджено викладає матеріал. Всім раджу!

 7. Анастасія каже:

  Закінчила курси, занятя проходили просто в неперевешеній атмосфері, викладач чудовий, хороший підхід до кожного індивідуально. Можна дуже швидко і ефективно опанувати весь матеріал. Раджу всім!)

 8. Назар каже:

  Кілька днів тому отримав сертифікат про закінчення курсу класичного масажу. Курс сподобався, викладач пояснює доступно, надіюсь диплом мені знадобиться))) Навіть якщо не пов’яжу своє майбутнє життя з масажом для саморозвитку це прекрасний курс за дуже доступну ціну

 9. Олена каже:

  Закінчила курси!Приємно вражена тим що за 13 занять можна опанувати методику виконання масажу!Викладач-професіонал своєї справи,дуже приємна людина,вміє доступно пояснити,до кожного знаходить підхід.Раджу всім бажаючим-записуйтесь!

 10. Наташа каже:

  Дякую! Дуже суттєві та кваліфіковані курси. Викладач – пофесіонал своєї справи, людина прсто супер. Записуйтесь та навчайтесь.

 11. Еммануїл каже:

  Все просто “VERY GOOD”.
  Я під хорошим враженням.
  Хороший майстер-викладає доступно,зрозуміло,чітко і ясно-і взагалі як людина досить приємна особистість.
  Також хороший менеджер яка відігравала не маловажливу роль під час навчання.

  Всім рекомендую!

  Успіхів у навчаннях!

 12. Марія каже:

  Практично на днях,закінчила курси масажу,сумую за заняттями. Позитивний і справжній майстер своєї справи викладач, доніс секрети успішності,техніку виконання,цікаві і водночас складні прийоми. За короткий термін,та достойну ціну можна отримати хороший фундамент на майбутнє.Спробуйте,можливо тут найдете своє покликання.Вдячна за знання які отримала.

 13. Мар'яна каже:

  Я також мала змогу відвідувати ці курси. І Була приємно вражена методикою викладання, індивідуальним підходом до кожного і зрозумілим викладанням матеріалу. Дуже комфортна і приємна обстановка,є всі можливості щоб здобути навички масажу. Викладач іде на зустріч і з розумінням ставиться до кожного.
  Задоволена курсами і всім рекомендую )))

 14. Тарас каже:

  Нещодавно закінчив курси масажу, дуже сподобалось)
  Хороший викладач, гнучкий графік, доступна ціна, зрозуміла навчальна програма та проведення практичних занять в одному з найкращих салонів міста.
  Можна з впевнінестю сказати, що за 12 занять масаж ти вже робити вмієш)
  Не пошкодуйте часу та грошей – воно того варте.
  Рекомендую)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ОБИРАЮ СОБІ КУРСИ.


МасажМанікюрВізажКосметологіяПерукарська справаКрій та шиттяНарощування війДизайн поліграфіїФлористикаЛандшафтний дизайн

×
ОБИРАЮ СОБІ КУРСИ

  ×