Курси

Курси масажу в Луцьку

курси масажу

Курси масажу в Луцьку – це чудова можливість навчитись масажу всього за один місяць! За цей короткий термін Ви оволодієте ПРАКТИЧНИМИ навичками оздоровчо-профілактичного та лікувального масажу. Наші курси масажу в Луцьку доступні для сприйняття навіть людям, які не мають медичної освіти!

Основу навчання на курсах масажу складає не тільки запам’ятовування правильних рухів, а й розуміння того, на що спрямований той чи інший вплив. В програмі курсу масаж спини, верхніх та нижніх кінцівок, обличчя та шиї, а також загальний масаж.

Не зважайте на тих, хто каже, що масажист має бути кремезним та сильним, адже це міф! Навіть тендітна дівчина, пройшовши наші курси масажу, зможе це зробити. Висококваліфікований спеціаліст повинен однаково добре володіти і теоретичними, і практичними знаннями. Пройшовши курси масажу в Луцьку, Ви навчитеся вдало поєднувати важливу теорію з не менш потрібною практикою.

Коли ж Ви досягнете певного рівня знань та оволодієте практичними навичками, то зможете оздоровити найрідніших людей, подарувати їм гарне самопочуття та довголіття!

З усього сказаного очевидно, що практичні курси масажу в Луцьку є дуже корисними. Опануй мистецтво масажу з «Мій курс», адже воно того варте!

  

Програма курсу «Оздоровчо-профілактичний та лікувальний масаж»

Тема 1.

1.1. Вступ до спеціальності.

1.2. Системи масажу, показання і протипоказання щодо проведення.

1.3. Вимоги до кабінету, де проводиться масаж.

Тема 2.

2.1. Фізіологічний вплив масажу на організм людини.

2.2. Анатомія людського тіла.

2.3. Класифікація масажу, форми масажу.

Тема 3.

3.1. Прийоми масажу.

3.2. Масаж спини і тазу, теорія.

3.3. Масаж спини і тазу, практика.

Тема 4.

4.1. Масаж верхніх кінцівок, теорія.

4.2. Масаж верхніх кінцівок, практика.

Тема 5.

5.1. Масаж нижніх кінцівок, теорія.

5.2. Масаж нижніх кінцівок, практика.

Тема 6.

6.1. Масаж спини і тазу, теорія.

6.2. Масаж спини і тазу, практика.

Тема 7.

7.1. Масаж грудей і живота, теорія.

7.2. Масаж грудей і живота, практика.

Тема 8.

8.1. Масаж голови і обличчя, теорія.

8.2. Масаж голови і обличчя, практика.

Тема 9.

9.1. Масаж верхніх кінцівок, практика.

9.2. Масаж нижніх кінцівок, практика.

Тема 10.

10.1. Загальний масаж, теорія.

10.2. Загальний масаж, практика.

Тема 11.

11.1. Екзамен, теоретична частина.

11.2. Екзамен, практична частина.

(14) коментарів

 1. Світлана каже:

  Вчора отримала сертифікат. Дякую за здобуті знання та навички!!! Все дуже сподобалось. Буду рекомендувати ці курси масажу знайомим та друзям.

 2. Олена каже:

  Вчора закінчила курси масажу.Кожне заняття було по-своєму особливим та цікавим.Віктор Андрійович-майстер своєї справи.Всім рекомендую.

 3. Саша каже:

  Клас! Нічого зайвого, все по поличках розклали, показали і дали відпрацювати на моделі. Дійсно хороший викладач, толковий. Група була в мене не велика, того не жалкую що не пішов на індивідуальне. Хто хоче іти вчитися, рекомендую.

 4. Валерій каже:

  Курси дуже класні,цікаві і розвиваючі. Вчитель майстер свого діла і цікава людина. За місяць отримав багато корисних навичок та теоретичних знань.

 5. Мар‘яна каже:

  Хочу щиро подякувати за надання можливісті створення своєї власної справи, адже здобуті знання на курсах масажу відкривають великі перспективи для кожного студента. Раджу спробувати себе в опануванні масажу, адже доступна ціна курсів та кваліфікований викладач допоможуть вам полюбити цю справу)

 6. Інна каже:

  Закінчила недавно курси класичного масажу і додатково брала спец курс по антицелюлітному, швецькому, спортивному, баночному та вакуумно-роликовому масажу, дуже задоволена навчанням. Віктор Андрійович дуже хороший викладач і мастер своєї справи! Доступно, зрозуміло, чітко і злагоджено викладає матеріал. Всім раджу!

 7. Анастасія каже:

  Закінчила курси, занятя проходили просто в неперевешеній атмосфері, викладач чудовий, хороший підхід до кожного індивідуально. Можна дуже швидко і ефективно опанувати весь матеріал. Раджу всім!)

 8. Назар каже:

  Кілька днів тому отримав сертифікат про закінчення курсу класичного масажу. Курс сподобався, викладач пояснює доступно, надіюсь диплом мені знадобиться))) Навіть якщо не пов’яжу своє майбутнє життя з масажом для саморозвитку це прекрасний курс за дуже доступну ціну

 9. Олена каже:

  Закінчила курси!Приємно вражена тим що за 13 занять можна опанувати методику виконання масажу!Викладач-професіонал своєї справи,дуже приємна людина,вміє доступно пояснити,до кожного знаходить підхід.Раджу всім бажаючим-записуйтесь!

 10. Наташа каже:

  Дякую! Дуже суттєві та кваліфіковані курси. Викладач – пофесіонал своєї справи, людина прсто супер. Записуйтесь та навчайтесь.

 11. Еммануїл каже:

  Все просто “VERY GOOD”.
  Я під хорошим враженням.
  Хороший майстер-викладає доступно,зрозуміло,чітко і ясно-і взагалі як людина досить приємна особистість.
  Також хороший менеджер яка відігравала не маловажливу роль під час навчання.

  Всім рекомендую!

  Успіхів у навчаннях!

 12. Марія каже:

  Практично на днях,закінчила курси масажу,сумую за заняттями. Позитивний і справжній майстер своєї справи викладач, доніс секрети успішності,техніку виконання,цікаві і водночас складні прийоми. За короткий термін,та достойну ціну можна отримати хороший фундамент на майбутнє.Спробуйте,можливо тут найдете своє покликання.Вдячна за знання які отримала.

 13. Мар'яна каже:

  Я також мала змогу відвідувати ці курси. І Була приємно вражена методикою викладання, індивідуальним підходом до кожного і зрозумілим викладанням матеріалу. Дуже комфортна і приємна обстановка,є всі можливості щоб здобути навички масажу. Викладач іде на зустріч і з розумінням ставиться до кожного.
  Задоволена курсами і всім рекомендую )))

 14. Тарас каже:

  Нещодавно закінчив курси масажу, дуже сподобалось)
  Хороший викладач, гнучкий графік, доступна ціна, зрозуміла навчальна програма та проведення практичних занять в одному з найкращих салонів міста.
  Можна з впевнінестю сказати, що за 12 занять масаж ти вже робити вмієш)
  Не пошкодуйте часу та грошей – воно того варте.
  Рекомендую)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ОБИРАЮ СОБІ КУРСИ.


МасажМанікюрВізажКосметологіяПерукарська справаКрій та шиттяНарощування війДизайн поліграфіїФлористикаЛандшафтний дизайн

×
ОБИРАЮ СОБІ КУРСИ

×
Secured By miniOrange