Курси

Курси візажу

Курси візажу в Луцьку – навчання, яке повинна пройти кожна сучасна дівчина та жінка. Вже давно не секрет, що правильно виконаний  макіяж позитивно впливає на розвиток як особистих, так і робочих відносин.

Чи реально стати достойним спеціалістом за невеликий проміжок часу? Звичайно! Все залежить від програми, методики викладання, а також від спеціаліста який навчає. Наші курси візажу в Луцьку створені для того, аби дати потрібні знання та практичний досвід у найкоротший термін. Навчальна програма курсів візажу побудована так, щоб кожен, незалежно від рівня підготовки, зміг опанувати бажану спеціальність.

Під час індивідуального навчання досвідчені викладачі-практики розкажуть усе про правильне нанесення макіяжу, його види та особливості, ознайомлять з необхідною для роботи косметикою та професійними інструментами. Окрім того, з нами вам не потрібно хвилюватися про косметику та моделей на період навчання. Ми надаємо вам все необхідне!

Розпочинайте справді цікаве та продуктивне навчання на курсах візажу в Луцьку разом з нами! 

Базовий курс «Професійний візаж»

1 урок.

Теорія. Основи професії та її особливості. Професійна етика та правильне спілкування з клієнтом. Стерилізація та гігієнічні вимоги в роботі з інструментами. Робоче місце майстра – візажиста. Стартовий набір професійної косметики для візажу, знайомство з кісточками для макіяжу.

2 урок. Практика.

Оформлення брів. Моделювання брів. Підбір форми брів клієнту. Правила та рекомендації. Макіяж брів.

3 урок.

Анатомія обличчя, його форми та пропорції. Форма очей, брів, губ, носа та їх корекція. Корекція та моделювання форми обличчя. Стробінг, контуринг та хайлайтинг обличчя. Показовий макіяж.

4 урок. Практика.

Денний макіяж.

5 урок. Практика.

Макіяж в стилі Nude або макіяж без макіяжу.

6 урок. Практика.

Макіяж «Smokey eyes».

7 урок. Практика.

Віковий макіяж: особливості виконання макіяжу, підбір косметики з ефектом ліфтингу.

8 урок. Практика.

Весільний макіяж. Підбір правильної косметики для нареченої. Психологічні аспекти в роботі з нареченою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ОБИРАЮ СОБІ КУРСИ.


МасажМанікюрВізажКосметологіяПерукарська справаКрій та шиттяНарощування війДизайн поліграфіїФлористикаЛандшафтний дизайн

×
ОБИРАЮ СОБІ КУРСИ

    ×