Курси візажу

Хто з нас хоча б раз не задивлявся на знаменитих голлівудських красунь на червоних килимах? Напевне, це робили всі, але не кожна з нас розуміє, що за бездоганним зовнішнім виглядом зірок стоїть передусім робота першокласного візажиста. Саме він змінює зовнішність, гармонічно поєднує макіяж, зачіску та вигляд людини загалом. 
Макіяж є важливим складником зовнішності. Жінки вдаються до нього, щоб зробити обличчя більш привабливим, приховати недоліки, створити бажаний образ. Однак секретами ідеального макіяжу володіють далеко не всі представниці прекрасної статі – неправильний макіяж може нашкодити більше, ніж його повна відсутність. Саме тому умінню фарбуватися, яке може здатися на перший погляд простим, потрібно вчитися.

Навчальні курси «Мій курс» пропонують Тобі пройти навчання за спеціальністю «ПРОФЕСІЙНИЙ ВІЗАЖ».
На курсах візажу вивчається психологія кольору, закони композиції і малюнка. На заняттях «Мій курс» Ти ознайомишся з основами косметології та перукарської справи (принципами підбору зачіски), кваліфіковані викладачі навчать Тебе підбирати варіанти повсякденного й вечірнього макіяжу, виявляти виграшні поєднання кольорів, вибирати косметичні засоби відповідно до типу шкіри. Головне у цій справі – ПРАКТИКА, без неї навіть найталановитіший майстер не почуватиметься перед клієнтом упевнено, йому буде складно розкрити свої здібності, тому кожен слухач курсів візажу використовуватиме всі прийоми практично, з нами в Тебе є мінімум десять відпрацювань на моделях!

Курси візажу в Луцьку проводяться на базі Першої Професійної Школи Перукарського Мистецтва Олени Ліценбергер.

Після закінчення курсів візажу перед тобою відкриється дуже багато шляхів для самореалізації: робота на телебаченні, у шоу-бізнесі, модній індустрії або просто в салоні краси.

Прийди до нас на професійний курс візажу і навчись користуватися найефективнішою жіночою зброєю, перед якою не встоїть жоден чоловік!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *