Курси

Воскова депіляція

воскова депіляція

Часи, коли прекрасна стать для своєї привабливості обмежувалася нанесенням туші та помади, давно минули! Сьогодні суспільство дотримується певних канонів щодо краси жіночого тіла, і гладка шкіра серед них займає далеко не останнє місце. Саме тому кожна сучасна жінка повинна дбати не тільки про красу свого обличчя, а й про інші частини тіла. Тепер навчитися тому, як правильно і надовго зробити свою шкіру шовковистою з легкістю можна пройшовши курси воскової депіляції Луцьк!
Воскова депіляція (епіляція) популярна серед жінок різного віку по всьому світу, оскільки цим методом не просто видаляють небажане волосся, а й зволожують шкіру, роблять її оксамитовою, шовковистою.
Цей вид депіляції забезпечить гладкість на 2–4 тижні( залежно від фізіологічних особливостей людини). Відсутність абсолютних протипоказань робить методику доступною навіть для вагітних жінок.
Зважаючи на популярність цієї косметологічної процедури, буде корисно пройти навчальні практичні курси воскової депіляції Луцьк. «Мій курс» залюбки відкриє тобі всі секрети якісної та найменш болісної епіляції.
Сьогодні у косметології використовують різні види воску (теплий і гарячий), які відрізняються складом та властивостями. Теплий і гарячий віск застосовують для різних зон тіла, способи їх викладення і зняття також різні. Практичні курси депіляції у нас охоплюють: гарячу, теплу, холодну депіляцію; депіляцію касетним воском; депіляцію гранульованим воском; догляд за шкірою до і після депіляції.
Навчальні курси воскової депіляції Луцьк проводить викладач-практик, який має відповідну медичну освіту, на моделях використовують тільки матеріали високої якості. Кожен із наших студентів матиме можливість застосувати здобуті знання на практиці. Вже через декілька занять ти зрозумієш правильний алгоритм виконання делікатної процедури й майже одразу візьмешся за роботу. Ти також дізнаєшся, на яких зонах можна застосувати зазначені вище депіляційні матеріали.
Навчальні практичні курси воскової депіляції Луцьк проводяться у робочій і водночас невимушеній атмосфері, що є однією з передумов твого успіху. Наважся прийти навчатися в «Мій курс», щоб оцінити переваги навчання у нас.

(1) коментар

  1. Мар’яна каже:

    Проходила навчальний курс по «Шугарнігу» у Насті. Надзвичайно задоволена, адже 80% було відпрацювання на моделях. Теоретичний матеріал насичений, чіткий та важливий у роботі. Настя хороший вчитель! Рекомендую курси та викладача!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ОБИРАЮ СОБІ КУРСИ.


МасажМанікюрВізажКосметологіяПерукарська справаКрій та шиттяНарощування війДизайн поліграфіїФлористикаЛандшафтний дизайн

×
ОБИРАЮ СОБІ КУРСИ

    ×