Про нас

Практичний досвід

Практичне навчання – запорука професіоналізму!

Навчальні курси «Мій курс» пропонують короткострокове навчання за актуальними напрямами професійної освіти, а саме: туристичний бізнес, бухгалтерський облік, дизайн інтер’єру, дизайн поліграфії, ландшафтний дизайн, флористика, візаж, перукарська справа, манікюр, естетична та апаратна косметологія та багато інших.

Короткострокові курси розраховані на різний рівень освіти і вік людей.

Ми готуємо не теоретиків – ми готуємо ПРАКТИКІВ!

Практичне навчання реалізується шляхом проведення лабораторних (практичних) занять, виїздів на об’єкти (якщо це навчання за спеціальністю «дизайн інтер’єру» чи «ландшафтний дизайн») та безпосереднього спілкування із замовниками. Усі викладачі Навчальних курсів «Мій курс» є практиками з досвідом роботи не менше ніж 5 років і відповідною вищою освітою.

Невеликі групи (3-5 учнів) або індивідуальні програми дають змогу викладачам максимально якісно подавати інформацію слухачам, а також ретельно проробляти практичні заняття.

У нас Ви опануєте нову цікаву професію, практичний досвід, а також зможете знайти високооплачувану роботу. Для надання допомоги своїм випускникам Навчальні курси «Мій курс» у Луцьку та Рівному співпрацюють із центрами зайнятості та роботодавцями, а також мають власну базу даних, тому питання працевлаштування випускників вирішується майже стовідсотково.

Ви прагнете до успіху, ми також.

Ваша мета – кар’єрне зростання, наша – дати Вам необхідні знання і навички для його забезпечення.

Ви хочете отримувати кращі пропозиції від роботодавців, ми – бути кращими у сфері інтенсивного навчання.

Вам потрібні надійні професійні знання, ми працюємо лише з фахівцями. Їхній досвід – запорука нашого спільного успіху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ОБИРАЮ СОБІ КУРСИ.


МасажМанікюрВізажКосметологіяПерукарська справаКрій та шиттяНарощування війДизайн поліграфіїФлористикаЛандшафтний дизайн

×
ОБИРАЮ СОБІ КУРСИ

    ×